תפריט יצירת קשר טלפון

איטום גגות

איטום גג זוהי עבודה שצריך לבצע על מנת שבימי הגשם לא יטפטפו אליכם לתוך הבית טיפות גשם שיכולות להרוס את הרהיטים, את הקירות ואת מצב הרוח. בדרך כלל אנשים נוטים להזמין איטום גגות ברגע שהם רואים טפטופים, אבל ההמלצה היא לטפל בבעיה עוד לפני שהיא מתרחשת ולהזמין איטום גג מבעוד מועד.

צרו קשר

צרו קשר

איזה חומרי איטום יש?

יריעות ביטומניות - שיטה זו נשעית בשימוש בדרך כלל עבור בתים חדשים מכיוון שלפעמים לבצע זאת עבור גג ישן נדרשת עבודה רבה יותר. מדובר בשיטה טובה שיוצרת למעשה משטח שלם שמגן על הגג שלכם. אפשר לשים את היעירות על שכבת זפת שנעשתה בעבר וכבר לא מספקת את התוצאה הרצויה וכמובן להתייעץ עם איש מקצוע אם זהו הפיתרון הנכון עבורכם, איך עושים זאת וכמה זה יעלה. 

זפת - מריחת זפת על הגג ב-2 שכבות היא שיטה נוספת והיא זולה יותר משיטת היריעות. השיטה נחשבה טובה אך לעתים מנזקי השמש היא לא מחזיקה מעמד שנים ברות כמו היריעות הביטומניות ולכן, היא אמנם מומלצת, אך מי שרוצה להשקיע וגם לקבל תמורה טובה יותר לאורך שנים עדיף לו להשתמש ביריעות ביטומניות במידה וזה מתאפשר. 

חומרים אחרים - ישנם אנשי מקצוע שמשתמשים בחומרי פלסטיק שונים כגון פוליגג. השיטה הזאת פחות פופולרית בין אנשי המקצוע וגם בעיני הלקוחות. השיטה לא בהכרח הכי מומלצת מסיבות שונות.

מחיר איטום גג?

יש כאלו שמודעים לבעיה המטפטפת על ראשם אך עד שמחליטים לעשות משהו בנידון כבר מגיע הקיץ ואין בכך צורך יותר. עם זאת, הם יודעים שהבעיה עוד תחזור לנקום בהם, אך בכל זאת מחכים לחורף הבא כדי להזעיק איש מקצוע במצב חירום. ובכן, שימו לב טיפ של מקצוענים - בתקופת החורף יש עומס רב באיטום גגות ולכן מומלץ להזמין איטום גגות כבר בקיץ, בתקופה שיש פחות ביקוש וכך יהיה אפשר לקבל מחיר טוב יותר.

המחירים לאיטום גג תלויים כמובן בכמה פרמטרים כשבראשם זה גודל הגג וסוג האיטום. גג שלם באמצעות יריעות ביטומניות יכול לעלות 4-8 אלף שקלים לבית ממוצע. כמובן יכול להיות יותר ויכול להיות פחות. המחיר של זיפות גג הוא נמוך יותר ויכול לעלות 2-4 אלף. 

איטום גגות

השאירו פרטים

מחפש את אוטם הגגות הטוב ביותר?