תפריט יצירת קשר טלפון

תיקון גגות רעפים

כל מי שבונה בית חדש, יודע שהמבחן הגדול ייערך בחורף, כאשר גשם יירד ויבחן בזמן אמת את איכות התקנת הרעפים. הרבה אנשים מעידים שהבחינה אינה עוברת בהצלחה, וגם אם כן, עשויים לעבור מספר חורפים עד שגם הם מכירים את הבעיה מקרוב. אם כן מה עושים כאשר בעיה שכזו מופיעה? נעזרים בשירותי תיקון גגות רעפים! במה מדובר? ובכן מדובר בפנייה אל איש מקצוע אשר חי ונושם את התחום.

חשיבות בדיקה מקדימה

מה יש צורך בתיקון איכותי של גגות עפים? פשוט מאוד כי רעפים נוטים להישבר ועשויים להיות רופפים. מכאן שלא רק שהבעיה עשויה להוביל לנזילה מיותרת, אלא גם תמיד ישנו חשש שהרעף ימשיך את דרכו אל עבר הרחוב עם סופת הרוחות הראשונה. לאור כל זאת אין מקום למשחקים, אלא יש להיעזר בשירותי תיקון גגות מקצועיים, ולו על מנת לאבחן מאיזו נקודה נכנס אור יתר על המידה, כך שמדובר בסממן זיהוי  עבור הבעיה.

שני טיפים חשובים

מצד אחד ברור לכל שגגות עדיף לתקן בקיץ, אך יחד עם זאת, כפי שהישראלי הנורמטיבי מטיב לעשות, לא מטפלים בדבר עד שלא חייבים, ועל כן קורה שבחורף יש למתקן הגגות הרבה עבודה והרבה יחסי עבודה עם לקוחות מוטרדים ועצבניים, ולו כי הם נאלצים לחכות שאיש המקצוע יתפנה, כך שהם יפסיקו לגור בבית עם דליים אשר פזורים מכול עבר (על מנת למנוע מטפטוף טורדני להרוס את הקירות ואת הריהוט). מכאן שטוב לעשות שני דברים: האחד להזמין שירותי תיקון גגות רעפים עוד בימות הקיץ (גם אם הכול נראה תקין) ושנית אם מתעוררת בעיה, יש לטפל בה בהקדם הניתן, לפני שהגשם חודר אל פנים הבית ולפני שהמחירים עולים. 

שיטות תיקון נוספות

עבור מצבים שונים ניתן למצוא סוגי תיקונים שונים. כך למשל ניתן למצוא תיקון גגות רעפים אשר כולל זיפות מחדש, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, סידור הרעפים מחדש וכדומה. פה יש להשאיר את מערכת השיקולים לבעל מקצוע אשר מתמחה בתחום ושנית יש לסמוך שהוא מקבל החלטה מושכלת ומקצועית אשר אינה מושפעת משיקולי כסף, נוחות או זמן עבודה.

שבע שנים טובות

אחת השיטות היותר יעילות עבור תיקון גגות רעפים מתמקדת בזיפות הגג. עם זאת, יש לקחת בחשבון שיש לחדש את עבודת הזיפות אחת לארבע שנים. כמו כן, אם בחרתם לתקן את הגג באמצעות יריעות ביטומניות, הרי שניתן להיות רגועים עבור טווח זמן הרבה יותר ארוך, לפחות במשך שבע שנים טובות. יחד עם זאת, גם אם בוחרים להתקין יריעות ביטומניות, עדיין אין זה אומר שלא יתעוררו בעיות נזילה נקודתיות, ולו כי בעל מקצוע אחר (למשל מתקין אנטנה) פגע בטעות בשלמות היריעה. כמו כן מרגיע לדעת שמדובר בתיקון סה"כ פשוט ויעיל, כך שלא מדובר בצרה גדולה.

נזכרתם מאוחר מדי? כמה יעלה תיקון הגג

אם הגשמים תפסו אתכם לא מוכנים, ומים חדרו אל חלל הגג שלכם - הנה הדברים שכדאי לעשות לפני שבאמת יהיה מאוחר מדי.
לקריאת הכתבה במלואה באתר YNET יש להקליק כאן !

תיקון גגות רעפים

השאירו פרטים

מחפש את אוטם הגגות הטוב ביותר?