העלאת קבצים

22-12-2014   |   עמוד הבית        התחבר        הרשם בחינם !
העלאת קבצים

upo - שירות העלאת קבצים חינם, גישה לקבצים שלך מכל מקום בעולם
שירות העלאת קבצים מהיר, שירות העלאת קבצים גדולים, העלאת קבצים איכותי.
 
 
דודו אהרון אמא יקרה
 
קובץ זה הוסר מהמערכת עקב שימוש לא חוקי והפרה של תקנון האתר.
הקובץ דודו אהרון אמא יקרה אינו ניתן יותר להורדה באתר וזאת לבקשת הגורמים הרלוונטים.
 
דודו אהרון אמא יקרה באיכות אולפן מקצועי ! דודו אהרון אמא יקרה סינגל מפוצץ של הזמר המקדיש את השיר לאמא שלו. דודו אהרון אמא יקרה סינגל בלתי נשכח שבטוח תאהבו מופץ לכם ראשונים ברשת את הסינגל של דודו אהרון אמא יקרה ומי שלא שמע מפסיד !!!. דודו אהרון הופיע בירושלים והקדיש לאמו את השיר החדש "אמא יקרה", בהשמעה ראשונה. השיר נכתב אחרי שאמו של אהרון אמרה לו: "תמיד אתה שר על בחורות, אולי תשיר גם עלי?" לכל זמר ים תיכוני שמכבד את עצמו יש שיר שמוקדש לאמא. עכשיו גם לדודו אהרון יש אחד כזה. את השיר "אמא יקרה" יצר אהרון אחרי שאמו אמרה לו "תמיד אתה שר על בחורות, אולי תשיר גם פעם אחת שיר עלי?". אהרון לא נבהל מהאתגר והתוצאה היא שיר מיוחד עבור אמו, אותו ביצע לראשונה במסיבת הבריתה של אחייניתו, בת אחותו, שנערכה בגני טל. השיר טרם יצא כסינגל, טרם ראה אור, והוא מובא כאן בהשמעה מיוחדת. יש להניח שבעקבות תגובות חמות, שיגיעו לאהרון מצד הקהל, שצפוי להתרגש ממנו, יחליט דודו אהרון להוציא את השיר באופן מסודר ואולי אף יכלול אותו בהופעותיו ובאלבומו הבא.

 
 
 
גולשים יקרים , השירות ניתן להעלאת קבצים ולשיתוף קבצים חוקיים בלבד, קובץ אשר ידווח כמפר זכויות יוצרים יימחק מיידית ללא התראה ו/או בירור.
אנא עזרו לנו לשמור על האתר נקי וחוקי ! לתלונה אודות קובץ מסויים שלחו לדוא"ל את הקישור המבוקש ומספר טלפון לבירורים info (AT) upo.co.il
קידום אתרים   /   העלאת קבצים - תקנון השימוש באתר !   /   upo - העלאת קבצים   /   דודו אהרון אמא יקרה להורדה

דודו אהרון אמא יקרה